Pagina de start a forumului ...:::mUsIIka.MyFoRum:::...
Inregistrare • Cautare • FAQ • Membri • Grupuri • Autentificare
poze cu noi!!!
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31
 
Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului ...:::mUsIIka.MyFoRum:::... » Recycle Bin Subiectul anterior
Subiectul urmator
poze cu noi!!!
Autor Mesaj
Adyuby
New fan
New fan
Adyuby

Data inscrierii: 10/Oct/2006
Mesaje: 18

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
Mhda si uite si poze cu mine .... eu sunt :lol:

Sa nu fugiti si sper sa nu vi se sparga tubul de la monitor :unsure:


http://img97.imageshack.us/my.php?image=imag020cc9.jpg
http://img154.imageshack.us/my.php?image=frumosulmeulr5.jpg
http://img152.imageshack.us/my.php?image=048cx6.jpg
http://img95.imageshack.us/my.php?image=14011nm5.jpg
http://img227.imageshack.us/my.php?image=imag021jy5.jpg


cam atat,
--==ANUNT==-- nu sunt responsabil dak vi s-a spart tubul monitorului sau daca ati ramas cu imagini nedorite si cosmaruri noaptea !!!!

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
www.adyuby.myforum.ro
------------------------------------------------------------------
Diavolul foloseste si scriptura cand vrea sa-si atinga scopul (W.Shakespeare)
10/10/2006 14:22 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kenny
Fan
Fan
kenny

Data inscrierii: 10/Apr/2006
Mesaje: 708

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
mdea....nu trebuia sa faci întocmai anuntzuri dejeaba..jtii k ejti dragutz....da u ejti gajiu lu andreea sau care-i treaba???

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL][URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL] :band:
10/10/2006 14:26 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adyuby
New fan
New fan
Adyuby

Data inscrierii: 10/Oct/2006
Mesaje: 18

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
intrebare ... ai cev cu mine sau ai cev impotriva k sunt baiat sau ce? k nu inteleg? Nu, sunt certat cu ea si din cauza asta si + de asta a primit si ban pe forumul meu, a fost temporar, acum nu-l mai are. In fine nu are rost sa intru in detalii.

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
www.adyuby.myforum.ro
------------------------------------------------------------------
Diavolul foloseste si scriptura cand vrea sa-si atinga scopul (W.Shakespeare)
10/10/2006 14:31 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kenny
Fan
Fan
kenny

Data inscrierii: 10/Apr/2006
Mesaje: 708

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
nu am nik cu tine mhey :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu urasc rasa masculina...o iubesc!!! chiar tre sa interpretezi greshit sau nu ai ayuzit d gluma??? :-/ :-/ :-/ ;-)

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL][URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL] :band:
10/10/2006 14:45 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adyuby
New fan
New fan
Adyuby

Data inscrierii: 10/Oct/2006
Mesaje: 18

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
aa, poi, ops, scuze :(.

Voi mai pune poze cu mine, dar nu am timp acum, sorry.Dar va asigur k vor mai fi.

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
www.adyuby.myforum.ro
------------------------------------------------------------------
Diavolul foloseste si scriptura cand vrea sa-si atinga scopul (W.Shakespeare)
10/10/2006 14:59 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
Adyuby a scris:
Mhda si uite si poze cu mine .... eu sunt :lol:

Sa nu fugiti si sper sa nu vi se sparga tubul de la monitor :unsure:


http://img97.imageshack.us/my.php?image=imag020cc9.jpg
http://img154.imageshack.us/my.php?image=frumosulmeulr5.jpg
http://img152.imageshack.us/my.php?image=048cx6.jpg
http://img95.imageshack.us/my.php?image=14011nm5.jpg
http://img227.imageshack.us/my.php?image=imag021jy5.jpg


cam atat,
--==ANUNT==-- nu sunt responsabil dak vi s-a spart tubul monitorului sau daca ati ramas cu imagini nedorite si cosmaruri noaptea !!!!


ah,termina..asa ai scris si pe forumul tau..si stii bine k nu ii adevarat!
10/10/2006 15:18 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
rockeritza a scris:
mdea....nu trebuia sa faci asemenea anuntzuri dejeaba..jtii k ejti dragutz....da u ejti gajiu lu andreea sau care-i treaba???


"a fost gajiul meu"..d c!?
si vb serios..oricum "relatia noastra"a fost bazata pe minciuni din partea lui!!! :-/
10/10/2006 15:20 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
Adyuby a scris:
intrebare ... ai cev cu mine sau ai cev impotriva k sunt baiat sau ce? k nu inteleg? Nu, sunt certat cu ea si din cauza asta si + de asta a primit si ban pe forumul meu, a fost temporar, acum nu-l mai are. In fine nu are rost sa intru in detalii.


esti certat cu me!?ce interesant!!eu nu stiam k suntem certati..oricum eu nu am nimik cu u!! :-D
10/10/2006 15:21 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
SCZ DE OFF...si PLS laurika nu imi sterge msj..PLS!!!
10/10/2006 15:22 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
+Rombuletz+
~*~Admin~*~
~*~Admin~*~
+Rombuletz+

Data inscrierii: 20/Mar/2006
Mesaje: 5987
Localitate: Honolulu

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
pai imi shti parerea dar of... ejti very very sweet :-P shi in leg cu faza k "a fost gagiu meu" shi k" relatzia sa bazat pe minciuni din partea lui e falsa adik o fi fost "gagiu" lu andre da nu te'a mintzit cu nik :-D

_________________
[b]Am o vedere spre lume
Un vis fara nume, si
Praf de stele
Pe urmele mele
Si incerc sa ma uit inapoi
Sa vad soare sau ploi


poze cu noi!!!

Am o poveste citita
O soapta zidita, si
Praf de stele
Pe hainele mele
Si as vrea sa culeg stropi de vant
Sa ii arunc pe pamant...sa devina pamant
10/10/2006 17:32 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
treaba ta dak nu ma crezi!!! :-D eu nu mai zic nimik!
10/10/2006 17:58 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Miss Sunshine
~*~Admin~*~
~*~Admin~*~
Miss Sunshine

Data inscrierii: 23/Mai/2006
Mesaje: 2298
Localitate: In Cadere Libera

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
Andreea, te rog eu nu mai scrie mesaje unul dupa altul! Baga si u edit, pliz!
Ady nu mai spune prostii pe care nu le crezi nici tu. Ma refer la :
Citat:
--==ANUNT==-- nu sunt responsabil dak vi s-a spart tubul monitorului sau daca ati ramas cu imagini nedorite si cosmaruri noaptea !!!!

:-D

_________________
poze cu noi!!!
Let my paint my world purple.
10/10/2006 19:33 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
bine,oana!!! ;-)
10/10/2006 20:58 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adyuby
New fan
New fan
Adyuby

Data inscrierii: 10/Oct/2006
Mesaje: 18

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
Mai, si asta ink odata si pt toata lumea, da, intr-adevar poate am exagerat, tineti si voi bine minte k mie chiar nu imi place cum arat !!! In fine, faza este k nici nu ma ingrijesc si nici nu am timp si chef pt asta si tin cu parerea k dak cinev ma place sa m placa asa cum sunt. nu stiu, multa lumea mi-a spus k's dragutz, dar eu nu stiu, chiar nu stiu dak e adevarat sau nu, pt k ma uit in oglinda si stiti ce imi spun? ce vad ma ei la mine si eu nu? multumesc all si ... bine andreutza fie cum zici u, sincer nu mai imi pasa deloc, poti spune orice vrei.

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
www.adyuby.myforum.ro
------------------------------------------------------------------
Diavolul foloseste si scriptura cand vrea sa-si atinga scopul (W.Shakespeare)
10/10/2006 22:41 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adyuby
New fan
New fan
Adyuby

Data inscrierii: 10/Oct/2006
Mesaje: 18

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
SI pozele promise ... :

[URL=http://img110.imageshack.us/my.php?image=14006no2.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^eu la prietena mea aksa.

[URL=http://img275.imageshack.us/my.php?image=14015wp3.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^fratiorul meu kre a implinit acum de curand 6 anisori

[URL=http://img296.imageshack.us/my.php?image=x004to7.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^la scoala, se vede dupa camasa :lol:

[URL=http://img249.imageshack.us/my.php?image=29005rk4.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^pe vremea knd aveam mana rupta :-/

[URL=http://img289.imageshack.us/my.php?image=14012ui9.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^la tzara la mine knd am fost cu cortul cu un tip Melcu, Oana si eu. Si .. varamiu ocazional k nu avea curaj sa doarma in cort :lol:

[URL=http://img281.imageshack.us/my.php?image=ploiesti026jb3.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^pe data de 4 feb 2006 cu prietena mea la Azuga.

[URL=http://img275.imageshack.us/my.php?image=imag023pa9.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^si eu pe o Yamaha cu 4 cilindri in V. :-D

[URL=http://img279.imageshack.us/my.php?image=busteni028ra5.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^la Busteni dupa revelion ma intorceam aksa.

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
www.adyuby.myforum.ro
------------------------------------------------------------------
Diavolul foloseste si scriptura cand vrea sa-si atinga scopul (W.Shakespeare)
10/10/2006 23:12 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cherry
Fan
Fan
cherry

Data inscrierii: 21/Iun/2006
Mesaje: 1204
Localitate: constanta

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
Adyuby a scris:
SI pozele promise ... :

[URL=http://img110.imageshack.us/my.php?image=14006no2.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^eu la prietena mea aksa.

[URL=http://img275.imageshack.us/my.php?image=14015wp3.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^fratiorul meu kre a implinit acum de curand 6 anisori

[URL=http://img296.imageshack.us/my.php?image=x004to7.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^la scoala, se vede dupa camasa :lol:

[URL=http://img249.imageshack.us/my.php?image=29005rk4.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^pe vremea knd aveam mana rupta :-/

[URL=http://img289.imageshack.us/my.php?image=14012ui9.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^la tzara la mine knd am fost cu cortul cu un tip Melcu, Oana si eu. Si .. varamiu ocazional k nu avea curaj sa doarma in cort :lol:

[URL=http://img281.imageshack.us/my.php?image=ploiesti026jb3.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^pe data de 4 feb 2006 cu prietena mea la Azuga.

[URL=http://img275.imageshack.us/my.php?image=imag023pa9.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^si eu pe o Yamaha cu 4 cilindri in V. :-D

[URL=http://img279.imageshack.us/my.php?image=busteni028ra5.jpg]poze cu noi!!![/URL]
^la Busteni dupa revelion ma intorceam aksa.


ultra cute aditzu! :kiss:

_________________
You belong to me
my snow white queen
there's nowhere to run, so lets just get it over
soon I know you'll see
you're just like me
don't scream anymore my love, cause all I want is you
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL][URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL][URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL][URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
11/10/2006 19:55 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Miss Sunshine
~*~Admin~*~
~*~Admin~*~
Miss Sunshine

Data inscrierii: 23/Mai/2006
Mesaje: 2298
Localitate: In Cadere Libera

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
fratziorul tau e extraordinar de dulce si ... u the same! :-P :w00t:

_________________
poze cu noi!!!
Let my paint my world purple.
11/10/2006 21:05 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Emylli Rose
Fan
Fan
Emylli Rose

Data inscrierii: 24/Mai/2006
Mesaje: 1130
Localitate: In my world

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
esti extra sweet Ady....shi asta o shi de pe forumul tau:D

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]

Te nasti traiesti putin si apoi mori
Si-ntre timp ai intamplator senzatia ca zbori
Stiu de unde plec dar nu stiu unde-o sa ajung
Dar am un feeling c-o sa fiu fizic la patru metri sub pamant
Nu stiu ce-o sa se-ntample ce-o sa fie dupa
Stiu ca ma intreb daca si-acolo lumea e la fel de cruda
Sper ca nu e la fel ca sa existe-un echilibru
Si ca tot ce se intampla-i judecat de un arbitru
Altfel e totul vag lipsit de orice logica
Si dramele sunt niste acte pe-o scena demonica
13/10/2006 19:10 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lolita Deluxxxe
Miss Forum
Miss Forum
Lolita Deluxxxe

Data inscrierii: 15/Apr/2006
Mesaje: 3607
Localitate: ...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
na...nu ejti genu meu,dar nu pot sa zik nici k ejti mare frumusetze,dar nici k ejti urat! :closedeyes: no offence!

_________________
| Be on cracks, be happy | [:>]
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
13/10/2006 19:44 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
laurika
Founder
Founder
laurika

Data inscrierii: 13/Iul/2005
Mesaje: 7129
Localitate: Emotions City

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
cine vrea un pierce?? :lol: :lol: :lol: :lol:
[URL=http://www.picfury.com/1r/P9110032-1.html]poze cu noi!!![/URL]

_________________

It's really good to hear your voice
Saying my Name
It sounds so sweet
Coming from the Lips Of An Angel

[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]

Ich speicher dich ab, so wie du warst- als den schonsten Sommertag...
13/10/2006 20:52 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adine
Fan
Fan
Adine

Data inscrierii: 09/Mai/2006
Mesaje: 811

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
laurika a scris:
cine vrea un pierce?? :lol: :lol: :lol: :lol:
[URL=http://www.picfury.com/1r/P9110032-1.html]poze cu noi!!![/URL]

c tare!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
13/10/2006 20:54 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zurlika
Fan
Fan


Data inscrierii: 03/Iul/2006
Mesaje: 670
Localitate: la kalk ,afara,la plimbare etc

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
Nadi a scris:
laurika a scris:
cine vrea un pierce?? :lol: :lol: :lol: :lol:
[URL=http://www.picfury.com/1r/P9110032-1.html]poze cu noi!!![/URL]

c tare!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

very very tare:))

_________________
[URL=http://img247.imageshack.us/my.php?image=120696lyc9sb4gkdjk1.gif]poze cu noi!!![/URL]
13/10/2006 21:19 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
laurika a scris:
cine vrea un pierce?? :lol: :lol: :lol: :lol:
[URL=http://www.picfury.com/1r/P9110032-1.html]poze cu noi!!![/URL]


a cui a fost ideea k nu mai stiu!! :lol: a mea sau ta!!??? :lol:
oricum super tare poza..kiss u sis :-P
13/10/2006 21:37 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kenny
Fan
Fan
kenny

Data inscrierii: 10/Apr/2006
Mesaje: 708

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
laurika a scris:
cine vrea un pierce?? :lol: :lol: :lol: :lol:
[URL=http://www.picfury.com/1r/P9110032-1.html]poze cu noi!!![/URL]

laurik c tare-i fotografia!!!!!!! super ideea :w00t:

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL][URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL] :band:
14/10/2006 10:29 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurika
Founder
Founder
laurika

Data inscrierii: 13/Iul/2005
Mesaje: 7129
Localitate: Emotions City

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
thx girls! :w00t: :w00t: eu mi-am pus bratara asa, si andreea a zis sa-mi faca poza...si mie imi place poza :-D :-D :w00t: :w00t:

_________________

It's really good to hear your voice
Saying my Name
It sounds so sweet
Coming from the Lips Of An Angel

[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]

Ich speicher dich ab, so wie du warst- als den schonsten Sommertag...
14/10/2006 10:40 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
aha..andre in sus andre in jos
imi place :lol:
kidding!
15/10/2006 19:03 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kenny
Fan
Fan
kenny

Data inscrierii: 10/Apr/2006
Mesaje: 708

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
the same...tot la postarea parerilor :closedeyes:

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL][URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL] :band:
16/10/2006 13:12 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adyuby
New fan
New fan
Adyuby

Data inscrierii: 10/Oct/2006
Mesaje: 18

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
[URL=http://img118.imageshack.us/my.php?image=image0007jpgnp3.jpg]poze cu noi!!![/URL]
intr-o zi, eu, mai recent

[URL=http://img519.imageshack.us/my.php?image=image0032jpgvm0.jpg]poze cu noi!!![/URL]
in aceeasi zi, pff... nu va uitati k imi scriam :lol:

[URL=http://img123.imageshack.us/my.php?image=image0044jpgzs6.jpg]poze cu noi!!![/URL]
hi hi hi, eu cu Oana, tot in ziua aia :-D

[URL=http://img267.imageshack.us/my.php?image=image0003jpgcj3.jpg]poze cu noi!!![/URL]
eu alaturi de Oana, eh, in alta zi :-)

[URL=http://img46.imageshack.us/my.php?image=image0020jpgdn3.jpg]poze cu noi!!![/URL]
si un buchet MARE de flori din partea mea tuturor dp forum si multumesc mult pt complimente. Aceleasi sentimente si din partea mea pt voi !!!

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
www.adyuby.myforum.ro
------------------------------------------------------------------
Diavolul foloseste si scriptura cand vrea sa-si atinga scopul (W.Shakespeare)
16/10/2006 21:15 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza

Data inscrierii: 24/Mar/2006
Mesaje: 2095
Localitate: with my boys...

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
ce faceati in penultima poza!? :lol:
draguta prietena ta...si si ptr me is florile sau mai esti supi pe me!? :'-(
16/10/2006 21:18 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adyuby
New fan
New fan
Adyuby

Data inscrierii: 10/Oct/2006
Mesaje: 18

Mesaj Raspunde cu citat (quote)
eh, faceam "bine" :-D , ms, da, si pt u sunt florile si sunt flori direct de la bunica din gradina ;-) . eu le-am pozat.

_________________
[URL=http://imageshack.us]poze cu noi!!![/URL]
www.adyuby.myforum.ro
------------------------------------------------------------------
Diavolul foloseste si scriptura cand vrea sa-si atinga scopul (W.Shakespeare)
16/10/2006 21:25 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului ...:::mUsIIka.MyFoRum:::... » Recycle Bin Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31
Pagina 29 din 31

 
Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro